JelloDig2.jpg

Step 2 Instructions

Click Here

D.I.Y.

STEP 1 Buy Materials

 36oz

$10.44

4 Count

$5.96

2 pack

$11.30

2 Pack

$11.30

Step 3  Enjoy The Fun

After everything is all set and ready to go let your little one enjoy hours of fun!